VOICE

Śląskie, śląskie

VOICE - zespoly-wesele.pl

VOICE


Zespołu który zagra nie tylko covery ale zagra nawet gdy zabraknie prądu i poprowadzi imprezę bez obciachowych tekstów i podejrzanych zabaw.

Jesteśmy 3-osobowym zespołem muzycznym z ogromnym doświadczeniem i niebywale szerokim repertuarem, potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom i poprowadzić imprezę w taki sposób by stała się niezapomniana. Grupa ambitnych muzycznie ludzi ciągle doskonalących swoje, dzięki czemu poziom zespołu ciągle się podnosi. Na scenie prezentujemy wysoką kulturę osobistą, poprawny język, ubiór dostosowany do okoliczności, doceniając rangę imprezy i bawiących się gości. W naszym repertuarze znajdują się utwory z różnych gatunków muzycznych obejmujących lata 60,70,80,90 ..aż po przeboje współczesne z aktualnych radiowych list. Wykonujemy muzykę pop, rock, blues, jazz, biesiadną jak i ludową czyli walczyki, poleczki. Nie jesteśmy w stanie opisać słowami tego, jaka jest nasza muzyka, zatem, aby się przekonać jak gramy i jak bawimy gości, trzeba po prostu nas poznać i przede wszystkim usłyszeć.

Jesteś wyjątkowy i twoje wesele ma być wyjątkowe?

Wymagasz od kapeli profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego. Chcesz zespołu który zagra nie tylko covery ale zagra nawet gdy zabraknie prądu i poprowadzi imprezę bez obciachowych tekstów i podejrzanych zabaw. Za to wszystko zespół VOICE zaproponuje ci naprawdę atrakcyjną cenę. Posiadamy poczucie humoru i wyczucie rytmu imprezy, oraz łatwość nawiązania kontaktu z bawiącymi się Gośćmi. W trakcie uroczystości Weselnej zapewniamy również prowadzenie całej imprezy i różnego rodzaju zabawy, konkursów, występy muzyków na środku parkietu... Zawsze stawiamy na jakość, dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem oraz oświetleniem, gramy na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdziesz możliwość poprowadzenia wesela lub imprezy w formie Zespół plus DJ, wyprowadzenie Państwa Młodych, biesiadę przy stołach.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


Cała Polska
Kontakt


zespol.voice.band@gmail.com

795939954Facebook