System tekstów dla zespołów weselnych

Prezentujemy profesjonalny system zarządzania tekstami piosenek dla zespołów weselnych. Wystarczy wprowadzić teksty, jednym kliknięciem pobrać na dowolne urządzenie i cieszyć się z profesjonalnego systemu wyświetlania tekstów!

Jak to działa?

Tekstami zarządza się za pośrednictwem strony internetowej. Wszelkich zmian dokonuje się po zalogowaniu do naszego katalogu. Aby móc się jednak zalogować, należy dodać swój zespół (zupełnie za darmo). Następnie należy aktywować okres próbny systemu tekstów i cieszyć się jego pełną wersją przez miesiąc. Teksty można pobrać i wyświetlać bez dostępu do Internetu, natomiast zarządzać można wyłącznie za pośrednictwem naszego katalogu. Po zakończeniu okresu próbnego lub abonamentu nie ma możliwości zmiany i dodawania nowych utworów do systemu. Taka możliwość istnieje tylko po opłaceniu abonamentu na kolejny okres.

Jak to wygląda?

Poniżej przedstawiamy przykładowy zrzut ekranu prezentujący formę wyświetlania tekstów.

przykład wyświetlania tekstów

W skrócie

1. Dodajesz zespół do katalogu

2. Aktywujesz okres próbny systemu tekstów (1 miesiąc)

3. Testujesz go

4. Jeżeli chcesz z niego korzystać, wykupujesz roczny abonament

5. Jeżeli nie, nic nie traciszWypróbuj za darmo!

System można wypróbować zupełnie za darmo aż przez 1 miesiąc!
Wystarczy dodać swój zespół do katalogu (bezpłatnie) i aktywować system tekstów na okres próbny. Pełna wersja systemu będzie dostępna przez jeden miesiąc. W tym czasie można jednoznacznie stwierdzić, czy system spełnia Państwa oczekiwania. Po upływie okresu próbnego można wykupić abonament lub zrezygnować bez żadnych kosztów.

Ogrom zalet

Wyświetlanie tekstów w formie cyfrowej jest zdecydowanie wygodniejsze i szybsze w stosunku do tradycyjnych segregatorów z tekstem drukowanym. Nasz system w znacznym stopniu ułatwi wyszukiwanie i wyświetlanie utworów na dowolnym urządzeniu!

Jakie są zalety naszego systemu?


Abonament

Roczny abonament za korzystanie z systemu tekstów wynosi 99zł. Przykładowo dla zespołu czteroosobowego miesięczny koszt na każdego członka wyniesie jedynie 2zł!
Teksty można pobrać na urządzenie przed końcem okresu abonamentowego, natomiast po jego upływie nie ma możliwości zmiany i dodawania nowych tekstów. Jedynie opłacenie abonamentu na kolejny okres daje taką możliwość.Wprowadź teksty piosenek


System automatycznie przyporządkuje każdy tekst piosenki do litery alfabetu. Można również wyróżnić refreny i dodać akordy.


Pobierz teksty na urządzenie


Wszystkie teksty w formie strony internetowej offline można pobrać na dowolne urządzenie i wyświetlać je bez dostępu do Internetu!

Wyświetlaj na każdym urządzeniu


System tekstów jest prosty w użyciu, dostosowany do warunków scenicznych i wyświetlania na urządzeniach dotykowych.


Wyświetlaj teksty online


Teksty dostępne są w formie strony internetowej dostosowanej do wyświetlania na wszystkich urządzeniach. W każdej sytuacji masz do nich dostęp!