La Banda live

Szczecin, zachodniopomorskie

La Banda live - zespoly-wesele.pl

La Banda live


Jesteśmy pięcioosobowym zespołem muzycznym świadczącym usługi w zakresie oprawy muzycznej wszelkiego rodzaju uroczystości oraz imprez.

Jesteśmy pięcioosobowym zespołem muzycznym (wokal męski i żeński, gitara elektryczna, gitara elektroklasyczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, perkusja, akordeon) świadczącym usługi w zakresie oprawy muzycznej wszelkiego rodzaju uroczystości. Na Państwa życzenie możemy "poszerzyć" skład o saksofonistę-klarnecistę (absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu).
Szczycimy się tym, że gramy WYŁĄCZNIE NA ŻYWO. Nie wykorzystujemy żadnych gotowych podkładów muzycznych. Wszystko, co Państwo usłyszą, jest efektem naszej pracy. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje dotyczące zarówno repertuaru jak i przebiegu samej uroczystości (imprezy).
Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki i uniwersalny repertuar. Zwracamy bardzo dużą uwagę na jego dobór i urozmaicenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować oprawę muzyczną dla szerokiego grona odbiorców o dużej rozpiętości gustów muzycznych. Wykonujemy praktycznie każdy gatunek muzyczny, co daje nam dużą elastyczność i możliwość oprawy większości imprez muzycznych (wesela, bankiety, studniówki, bale, przyjęcia). Gramy dla Państwa utwory zarówno z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych jak i najnowsze przeboje muzyki rozrywkowej. W repertuarze posiadamy przeboje w języku polskim, angielskim i włoskim.
W naszej ofercie nie brakuje również muzyki ludowej z różnych regionów świata, muzyki disco i tańców latynoamerykańskich. Na życzenie jesteśmy w stanie przygotować Państwa ulubione utwory muzyczne. Grane przez nas bloki muzyczne trwają nie krócej niż 40 min. W zależności od Państwa życzeń, możemy zaproponować subtelne tło muzyczne w trakcie krótkich (max. 10 min.) przerw pomiędzy kolejnymi blokami.
Na życzenie prowadzimy biesiadę przy stołach (akordeon, instrumenty akustyczne)
Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mogą Państwo posłuchać jak gramy jak również uzyskać więcej informacji o zespole.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


lubuskie
pomorskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
Kontakt


krzysztof_tranzyt@wp.pl

605341056

labanda.com.plFacebook


La Banda live - zespoly-wesele.pl
La Banda live - zespoly-wesele.pl
La Banda live - zespoly-wesele.pl
La Banda live - zespoly-wesele.pl
La Banda live - zespoly-wesele.pl
La Banda live - zespoly-wesele.pl