Gentle Jazz Trio & Dj Dany

Poznań, wielkopolskie

Gentle Jazz Trio & Dj Dany - zespoly-wesele.pl

Gentle Jazz Trio & Dj Dany


Gentle Jazz Trio & Dj Dany to elegancka oprawa muzyczna wesela - strzał w dziesiątkę dla ludzi szukających świetnego wokalu, saksofonu i odrobiny swingu.

Gentle Jazz Trio & Dj Dany to elegancka oprawa muzyczna wesela - strzał w dziesiątkę dla ludzi szukających pięknego brzmienia saksofonu i gitary, popularnych hitów z odrobiną jazzu, soulu, bossa novy. Tworzymy wyjątkową atmosferę na weselu, bez biesiady. Elegancka, smooth jazzowa muzyka na początku imprezy pozwala na lepsze zaaklimatyzowanie się gości. Nie zabraknie też znanych przebojów do tańca. Po występie zespołu (3-4h) chodzi doświadczony DJ Dany (6h) z muzyką taneczną (także klubową lub wybraną przez Młodą Parę).

Gramy często na międzynarodowych weselach, na weselach dla VIP'ów. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do par marzących o weselu w klimacie śródziemnomorskiego bankietu, w eleganckim stylu, ze znakomitymi muzykami.

Wokalistka obdarzona jest piękną, soulową barwą głosu, jest laureatką konkursu Programu 1 Telewizji Polskiej "Droga Do Gwiazd".

Referencje:

"Pragniemy podziękować zespołowi Gentle Jazz Trio za stworzenie pięknej oprawy muzycznej na uroczystości weselnej naszych dzieci. Państwa muzyka i czarujący, urzekający głos Wokalistki sprawiły, że wesele to pozostanie na długo w pamięci naszych gości i naszej. Słowa uznania także dla DJ Dany, który świetnie wkomponował się w nastrój naszego wesela i sprawił, że goście zeszli z parkietu dopiero wraz z końcem wesela. Możemy ocenić, że był to bardzo profesjonalny kontrakt za pośrednictwem maila, wywiązanie się ze wszystkich puntów umowy i wykonanie wybranego repertuaru w 100 %. Gorąco polecamy wszystkim, którzy szukają oryginalnej muzyki dla oprawy swoich uroczystości i chcą spać spokojnie,. O tą część imprezy nie muszą się martwić. Małgorzata i Krzysztof Dzięgielewscy ".

"Zespół Gentle Jazz Trio we wspaniałym stylu uświetnił nasze przyjęcie. Perfekcyjne brzmienie, najwyższa jakość, magiczny głos wokalistki i profesjonalizm zespołu w każdym calu zapewniły niepowtarzalną atmosferę, stanowiąc prawdziwą muzyczną ucztę. Z całym przekonaniem możemy polecić ich piękne aranżacje w jazzowym klimacie wielu znanych i lubianych przez wszystkie pokolenia utworów muzycznych. A jakby i tego było mało, Gentle Jazz Trio to niezmiernie sympatyczna i miła ekipa. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy zespołowi za doskonały występ. Gorąco polecamy GJT wszystkim, którym poszukują naprawdę dobrych muzyków. Natalia i Piotr Szwed."

Zasięg: jeździmy w promieniu 350 km od Poznania.

Szukasz muzyki instrumentalnej na początek wesela (jazz & covers)? Sprawdź Cadillac '58 (sax, gitara, kontrabas) - www.cadillac58.info


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubuskie
łódzkie
mazowieckie
pomorskie
śląskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
Kontakt


biuro@jazzevent.pl

601887298

gentlejazztrio.flavors.me/Facebook


Gentle Jazz Trio & Dj Dany - zespoly-wesele.pl
Gentle Jazz Trio & Dj Dany - zespoly-wesele.pl
Gentle Jazz Trio & Dj Dany - zespoly-wesele.pl
Gentle Jazz Trio & Dj Dany - zespoly-wesele.pl
Gentle Jazz Trio & Dj Dany - zespoly-wesele.pl
Gentle Jazz Trio & Dj Dany - zespoly-wesele.pl