SING BAND

Konin, wielkopolskie

SING BAND - zespoly-wesele.pl

SING BAND


Sing Band - młodość, pasja, zaangażowanie i talent gry na instrumentach. Zadzwoń lub napisz - przedstaw nam swoje oczekiwania oraz dowiedz się więcej o zespole

SING BAND to pięcioosobowy zespół doświadczonych muzyków w którego skład wchodzą:
Natalia - flet poprzeczny, śpiew;
Agnieszka - gitara basowa;
Monika - skrzypce, śpiew, kubańskie kongi;
Marta - śpiew, puzon, instr. perkusyjne;
Roman - akordeon, instr. klawiszowe.

Współpracujemy na stałe także z innymi muzykami - klarnecistką, trębaczami, saksofonistką, wokalistką. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów jesteśmy dyspozycyjne do gry także w 3-osobowym damskim składzie, jednak wiąże się to ze zmniejszoną ilością instrumentów.

Zajmujemy się oprawą muzyczną i konferansjerską każdego rodzaju imprez. Obsługujemy m.in. wesela, eventy firmowe, pikniki, studniówki, bale karnawałowe, dancingi i itp.
W naszym repertuarze znajdziecie Państwo m.in. muzykę od lat 60, polską biesiadę, czy meksykańskie szlagiery. Zagramy dla Państwa stare światowe hity, a także nowości z list przebojów.

Poza oprawą muzyczną zabawy weselnej, możemy wykonać również oprawę muzyczną ślubu, zarówno wokalnie jak instrumentalnie.

Nasz oferta to także kilkunastominutowe bloki muzyki w określonym stylu (cygańskim, meksykańskim, góralskim, wojskowym, country, retro i weneckim balu maskowym), które wykonujemy w tradycyjnych strojach. Stylizacje i zabawy w określonym stylu wywołują dużo uśmiechu i wspomnień :)


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
łódzkie
mazowieckie
pomorskie
śląskie
wielkopolskie
Kontakt


natalia.osajda@gmail.com

601518087

singband.wix.com/singbandFacebook


SING BAND - zespoly-wesele.pl
SING BAND - zespoly-wesele.pl
SING BAND - zespoly-wesele.pl
SING BAND - zespoly-wesele.pl
SING BAND - zespoly-wesele.pl
SING BAND - zespoly-wesele.pl