COVERBEAT

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

COVERBEAT - zespoly-wesele.pl

COVERBEAT


Zespół COVERBEAT zajmuję się oprawą muzyczną imprez, takich jak : wesela, bale sylwestrowe, studniówki, festyny, dancingi itp.

Zespół COVERBEAT to grupa muzyczna mająca duże doświadczenie w obsłudze imprez, takich jak : wesela, bale sylwestrowe, studniówki, festyny, dancingi itp. Jesteśmy muzykami z duszą i polotem. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdej imprezy, wysoki poziom obsługi i znakomicie dobrany repertuar. Zawsze dajemy z siebie wszystko, aby zabawa z naszym udziałem na długo pozostawała w pamięci uczestników. Zaletami naszego zespołu są :

- szeroki i przebojowy repertuar,

- wokal damski i męski,

- bogate instrumentarium - keyboard, gitara, perkusja, akordeon,

- krótkie przerwy

- obsługujemy imprezy które muszą być prowadzone w języku angielskim

Oferujemy również indywidualne podejście do każdej obsługiwanej uroczystości. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie dotyczące zarówno przebiegu imprezy, jak i doboru repertuaru.

Repertuar naszego zespołu to największe przeboje polskie i zagraniczne, gramy praktycznie wszystko. Wykonujemy utwory muzyki tradycyjnej i biesiadnej, disco polo, dance, pop i disco. Bardzo dobrze czujemy się w klimatach bluesowych i rockowych. Ze względu na zróżnicowany wiek uczestników imprez zwłaszcza wesel, piosenki dobieramy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie, od szlagierów z lat 60', 70', poprzez lata 80' i 90', aż po współczesne hity z list przebojów. Jesteśmy elastyczni w wyborze utworów wykonywanych podczas pierwszego tańca, podziękowania dla rodziców czy specjalnych dedykacji. Zadowolenie Państwa z naszych usług jest dla nas priorytetem.

Zapraszamy do współpracy.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


kujawsko-pomorskie
mazowieckie
podlaskie
pomorskie
warmińsko-mazurskie
Kontakt


coverbeat@wp.pl

660377482

www.coverbeat.plFacebook


COVERBEAT - zespoly-wesele.pl
COVERBEAT - zespoly-wesele.pl
COVERBEAT - zespoly-wesele.pl
COVERBEAT - zespoly-wesele.pl
COVERBEAT - zespoly-wesele.pl
COVERBEAT - zespoly-wesele.pl