Medley

Strzebiń, śląskie

Medley - zespoly-wesele.pl

Medley


5 osobowy skład. Perkusja, bass, gitara, organy i wokale. Gramy 100% muzykę wykonywaną na żywo bo sprawia nam to wiele radości.

Nasza oferta obejmuje: wesela, studniówki, bale sylwestrowe, dancingi, bankiety, imprezy integracyjne dla firm. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom bardzo wymagającym klientów.


Bogaty repertuar oraz niepowtarzalny klimat tworzony na scenie gwarantuje Państwu wspaniałą zabawę. Świeżość pomysłów i kulturalne prowadzenie wszelkiego rodzaju zabaw i konkursów - to nasze atuty.

Swoją pracę i wszystkie zlecenia traktujemy niezwykle poważnie, co jest gwarantem wysokiego poziomu naszych usług i wyśmienitej imprezy.

Zamawiając zespół MEDLEY nie musicie osobno zamawiać wodzireja ponieważ podczas występu prowadzimy oczepiny, zabawy integracyjne i konkursy, które zawsze wcześniej uzgadniamy z klientem. Nie mamy z góry założonych szablonów, schematów gdyż dla nas każde wesele jest jedyne w swoim rodzaju i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Gwarantujemy dobrą jakość nagłośnienia wystarczającą na duże sale lub plenery. Posiadamy własne oświetlenie sceniczne, oraz efekty świetlne. Obsługujemy głównie imprezy na terenie woj. śląskiego ale dysponujemy własnym transportem, więc dotarcie do każdego miejsca w Polsce jest możliwe.

Profesjonalne instrumenty muzyczne, nagłośnienie oraz humor muzyków to wspaniała recepta na niezapomnianą dla Ciebie noc.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


dolnośląskie
łódzkie
małopolskie
opolskie
podkarpackie
śląskie
Kontakt


info@medley.com.pl

507969696

www.medley.com.plFacebook


Medley - zespoly-wesele.pl
Medley - zespoly-wesele.pl
Medley - zespoly-wesele.pl
Medley - zespoly-wesele.pl
Medley - zespoly-wesele.pl
Medley - zespoly-wesele.pl