MATRIX

Czestochowa - CAŁA POLSKA, śląskie

MATRIX  - zespoly-wesele.pl

MATRIX


Zespół Muzyczny „MATRIX” to bardzo dobrze brzmiący, sprawdzony, energiczny i dynamicznie grający zespół cover-band posiadający bogate doświadczenie muzyczne.

Kochani z pewnością odwiedziliście kilkadziesiąt jak nie kilkaset stron w poszukiwaniu upragnionego dobrego zespołu muzycznego na własne wesele, chcecie mieć pewność, że to właśnie ten zespół poprowadzi wasz wyjątkowy dzień w sposób wspaniały i niepowtarzalny ale jest ich tak dużo a opinie wpisane nie dają wam gwarancji. Skierujcie swoją uwagę na doświadczenie, różnorodność repertuaru (nie ukierunkowaną wyłącznie na jeden styl), prezencji, show, jakość brzmienia aranżacji oraz wokali.
Jeśli naprawdę zależy wam na tym by wasze wesele było wyjątkowo rozbawione, taneczne i wzbudzało podziw oraz zachwyt waszych gości a zespół który ich bawi był zespołem grającym długo wszechstronnie z pasji a nie zespołem z przypadku zapoznaj się z ofertą Grupy Muzycznej Matrix

Szanowni Państwo Zespół Muzyczny „MATRIX” to bardzo dobrze brzmiący, sprawdzony, energiczny i dynamicznie grający zespół cover-band posiadający bogate doświadczenie w prowadzeniu imprez muzycznych, weselnych. Wyróżnia się prezencją sceniczną, wysokim poziomem artystycznym, brzmieniowym i wizualnym ale również doskonale brzmią w trój głosie wokale damsko- męskie. W ofercie wyselekcjonowany repertuar w niespotykanych aranżacjach oraz wysoka jakość wykonywanych utworów od lat 60, 70 poprzez szalone lata 80, 90 aż po najnowsze hity z list przebojów. Od czasu powstania Grupa Muzyczna MATRIX rozwija się bardzo dynamicznie, nabierając wciąż nowych doświadczeń. Dzięki temu, że regularnie oferują swoje usługi muzyczne na terenie Całej Polski gwarantują kompleksowość obsługi na najwyższym poziomie.

Muzyka jest naszą pasją. Wkładamy serce w to co robimy, dlatego każda impreza jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat. Zabawa z państwem daje nam wiele radości, emocji, energii i tworzy wyjątkową atmosferę. Drodzy Państwo posiadamy swój transport i dojedziemy na czas również do was oczywiście jeśli skontaktujecie się z nami wystarczająco wcześnie. Lubimy to co robimy a muzyka towarzyszy nam na co dzień, pozwólcie więc, aby z naszym udziałem zagościła w szczególny sposób również na waszych imprezach, żeby była tłem waszych pięknych chwil. Mamy za sobą setki zagranych imprez a więc Gwarantujemy, że wprowadzimy was oraz zaproszonych gości w doskonały nastrój i sprawimy, że długo jeszcze będą wspominać imprezę, na którą zostali zaproszeni i na której dobrze się bawili. Mamy świadomość że wybór zespołu na własną imprezę to dla was kochani trudna decyzja i trudny wybór ale jeśli nam zaufacie zrobimy wszystko by odwdzięczyć się za wasze zaufanie i stać się waszymi przyjaciółmi. To dzięki wam wszystkim możemy się rozwijać i robić to co kochamy grać dla was i cieszyć się razem z wami.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
Kontakt


matrix@matrix-music.com.pl

696986384

www.matrix-music.com.plFacebook


MATRIX  - zespoly-wesele.pl
MATRIX  - zespoly-wesele.pl
MATRIX  - zespoly-wesele.pl
MATRIX  - zespoly-wesele.pl
MATRIX  - zespoly-wesele.pl
MATRIX  - zespoly-wesele.pl