SPECIAL

Babienica, śląskie

SPECIAL - zespoly-wesele.pl

SPECIAL


Special Zawodowo, profesjonalnie i ze smakiem. tel: 608-753-389

Muzyka to nasz sposób na życie, a zarazem wielka pasja podparta odpowiednią edukacją w tym zakresie.

Jesteśmy po to by spełniać oczekiwania gości:

Kluczem do sukcesu jest umiejętny dobór repertuaru, stosownie do rodzaju imprezy,wieku słuchaczy i ich upodobań muzycznych. Staramy się jak najlepiej trafiać do gustów wszystkich poprzez serwowanie odbiorcom takiego rodzaju muzyki, który najchętniej chcieliby usłyszeć. Osiągamy to przez baczną obserwację tańczących. Wyznajemy zasadę: Każdy powinien być zadowolony! - dodam że zadanie to nie jest łatwe.

Gramy i śpiewamy utwory zróżnicowane gatunkowo. W jednym bloku muzycznym znajdą Państwo utwory spokojne, melancholijne wręcz „przytulacze”, a za chwilę tańczący mogą sprawdzić swoje siły m.in. w szaleńczym Rock and roll-u, czy nawet w kawałku Hip-hop, Reggae.

Stosujemy też metodę utrzymywania nastroju, gdzie np. kilka kawałków pod rząd jest utrzymanych w wysokim tempie, a przykładowo późnym wieczorem, kiedy goście zazwyczaj wolą odsapnąć, serwujemy set złożony z kilku spokojnych utworów. Repertuar zespołu charakteryzuje się szerokim, muzycznym wachlarzem gatunkowym: pop, rock, reggae, blues, country, disco, zachaczamy o jazz i rzecz jasna gramy także kawałki typowo weselne.

Powyższe sposoby na dobór utworów stosujemy standardowo, jednak jeżeli ktoś wyraża życzenie, abyśmy grali konkretne kawałki z naszego repertuaru lub spoza niego czynimy to z radością.

Utrzymujemy stały kontakt z gośćmi:

Od początku imprezy nawiązujemy słowny i wzrokowy kontakt z gośćmi witając wszystkich, jeżeli to wskazane - zachęcając do zabawy, a także zapowiadając kolejne utwory. W sposób wyważony komentujemy, co dzieje się na parkiecie, prowadząc przy tym konwersację z tańczącymi na odpowiednim, nienagannympoziomie. Dzięki temu pozostawiamy po sobie na odbiorcach pozytywne wrażenie.

Mamy sporo patentów na dobrą zabawę i na pewno zastosujemy ją na Państwa imprezie.

Organizujemy konkursy i zabawy:

Urządzamy różnego rodzaju konkursy i zabawy dla gości także dla dzieci. Ilość i rodzaj owych konkursów dostosowana jest do oczekiwań zamawiającego, a także do nastroju gości- w myśl zasady: nic na siłę!

Prowadzimy tzw. "śpiewanie gości przy stołach".


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


dolnośląskie
łódzkie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
śląskie
świętokrzyskie
wielkopolskie
Kontakt


special@onet.eu

608753389

www.zespol.weselnie.plFacebook


SPECIAL - zespoly-wesele.pl
SPECIAL - zespoly-wesele.pl
SPECIAL - zespoly-wesele.pl
SPECIAL - zespoly-wesele.pl
SPECIAL - zespoly-wesele.pl
SPECIAL - zespoly-wesele.pl