Silver Band

Częstochowa, śląskie

Silver Band - zespoly-wesele.pl

Silver Band


Jesteśmy zespołem muzycznym wykonującym muzykę w 100% na żywo. Polecamy się na każdy rodzaj imprezy okolicznościowej. Posiadamy bardzo duże doświadczenie.

Historia zespołu rozpoczyna się w 1983 roku kiedy to nasz perkusista Sławek Maruniewicz rozpoczął swoją przygodę z muzyką występując na weselach i wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych. Czas biegł do przodu. Zmieniała się nazwa grupy i dołączali do niej kolejni muzycy, których zawsze łączyło jedno – pasja i fascynacja przekazywania ludziom pozytywnych emocji za pomocą dźwięków muzyki rożnego gatunku.
Dziś grupa muzyczna Silver Band liczy pięciu muzyków. Każdy z nas od lat doskonali swój warsztat wokalno-instrumentalny czego efektem są nasze autorskie aranżacje cover’ów wielu utworów z różnych gatunków muzycznych. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną oprawę muzyczną wesel, imprez okolicznościowych, event’ów itd. nie zapominając o stworzeniu wspaniałej atmosfery, która pozwoli Państwu zapamiętać wszystkie wyjątkowe momenty swoich uroczystości na wiele lat.
Jesteśmy zespołem muzycznym wykonującym muzykę w 100 % na żywo o czym świadczy skład band’u. Posiadamy profesjonalne instrumentarium oraz sprzęt nagłaśniający i bogaty repertuar co w efekcie z naszym doświadczeniem pozwala doskonale poprowadzić każdą imprezę okolicznościową sprawiając Państwu mnóstwo radości i dając gwarancje wyśmienitej zabawy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


łódzkie
opolskie
śląskie
świętokrzyskie
Kontakt


silverbandczwa@gmail.com

783472083

silver-band.pl/Facebook