POWER MUSIC

KWIDZYN, pomorskie

POWER MUSIC - zespoly-wesele.pl

POWER MUSIC


Zespół muzyczny POWER MUSIC w składzie 2-3 osobowym świadczy usługę oprawy muzycznej w zakresie takich jak wesela ,zabawy ,jubileusze ,sylwester.

Witamy serdecznie. ;-)

Termin ... mamy wolny, także z przyjemnością zajmiemy się oprawą muzyczną Państwa wesela. ;-)

Kilka słów o nas…
Jesteśmy wesołym zespołem, który zdecydowanie kocha to co robi i nie czuje obowiązku "odbębnienia" kolejnego weselicha. ;-) Lubimy ludzi i akceptujemy różne ich gusta. Nie zbrzydły nam nieśmiertelne "Kawiarenki", nie wstydzimy się grać nowoczesnego disco-polo, ale nie gardzimy też utworami z pogranicza rocka, rock&rolla czy biesiadą. Swoją pasję traktujemy również jako pracę, dlatego jako w pełni profesjonalny band i nie pijemy podczas wykonywania swoich obowiązków :)

Gramy w składzie 3 osobowym, choć na prośbę Pary Młodej również w składzie 2 osobowym. Jesteśmy zespołem pokoleniowym tzn.: najstarszy klawiszowiec, a zarazem zabawny i sypiącymi żartami z rękawa, ale taktowny wodzirej z 30 letnim doświadczeniem weselnym, wokalistka o anielskim głosie i wykształceniu muzycznym oraz dodatkowo doświadczony gitarzysta, spod którego palców na poczekaniu wypływają ciekawe solówki, a który i zaśpiewa niejedną, wzruszającą balladę ;-) Do części piosenek wykorzystujemy także saksofon oraz tamburyn.

W trakcie wesela prowadzimy biesiady z gośćmi przy stołach. W swoim zanadrzu mamy także niezliczoną ilość konkursów – zarówno tych tradycyjnych jak i takich, które zostały wymyślone przez nas samych specjalnie, aby zaskoczyć wszystkich gości. Prowadzimy także zabawy dla najmłodszych. Prócz wysokiej jakości nagłośnienia posiadamy efektowne oświetlenie, wytwornicę dymu i baniek mydlanych.

Opierając się na zdobytym doświadczeniu dokładamy najwyższej staranności, aby zadowolić gust nawet najbardziej wymagającej Pary Młodej i gości. ;-) Jesteśmy osobami otwartymi na współpracę i pomysły Pary Młodej, wesołymi i kontaktowymi, a rodziny podczas prowadzonych przez nas zabaw nie mają problemu z integracją. ;-)

Na życzenie Przyszłych Nowożeńców istnieje możliwość oprawy muzycznej podczas tzw. „marszowego” jak i samego ślubu w kościele, poprzez grę na organach, flecie poprzecznym i śpiew.
Jeśli chodzi o kwestię finansową, to koszt:

w przypadku składu 2-osobowego wynosi:
- przy samym weselu - 2000 zł,
- przy weselu z poprawinami – 2500 zł;

w przypadku składu 3-osobowego wynosi:
- przy samym weselu – 3000 zł
- przy weselu z poprawinami – 3500 zł.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.powermusic.muzzo.pl oraz na facebooka: https://web.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Muzyczny-Power-Music-358365467658168/?ref=aymt_homepage_panel

W razie jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować
o każdej porze dnia i nocy ;-)

Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


kujawsko-pomorskie
pomorskie
warmińsko-mazurskie
zachodniopomorskie
Kontakt


wojtek811@vp.pl

506203153

www.powermusic.muzzo.plFacebook


POWER MUSIC - zespoly-wesele.pl
POWER MUSIC - zespoly-wesele.pl
POWER MUSIC - zespoly-wesele.pl