MUZA

Rzeszów, podkarpackie

MUZA - zespoly-wesele.pl

MUZA


Zespół muzyczny MUZA, to sześcioosobowa grupa miłośników muzyki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie,które zdobyliśmy zajmując się oprawą muzyczną.

WITAMY SERDECZNIE !

Zespół muzyczny MUZA, to sześcioosobowa grupa miłośników muzyki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie,które zdobyliśmy zajmując się oprawą muzyczną oraz prowadzeniem imprez okolicznościowych typu: wesela, studniówki, bankiety, festyny, zorganizowane zabawy taneczne, a także koncerty jubileuszowe. Dysponujemy szerokim repertuarem muzycznym, obejmującym utwory kierowane do wielu pokoleń.
Gramy praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, przez spokojnego i refleksyjnego bluesa, disco, tradycyjną muzykę ludową aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet.
Muzyka wykonywana jest przez zespół całkowicie na żywo. Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną. Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych.

e-mail.: grupamuzaa@wp.pl

Nr tel. 602597994

Zespół muzyczny "MUZA"


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


lubelskie
małopolskie
podkarpackie
świętokrzyskie
Kontakt


grupamuzaa@wp.pl

602597994

www.grupamuza.plFacebook


MUZA - zespoly-wesele.pl