Twister

Mielec, podkarpackie

Twister - zespoly-wesele.pl

Twister


Profesjonalna muzyka na imprezy w Polsce! Konsultacje, renomowane instrumenty, pełne brzmienie na żywo. Repertuar od tradycji do hitów. Zapraszamy!

Rozkręcamy imprezę śpiewająco! Cała Polska!

Każde zlecenie poprzedzone jest szczegółowymi konsultacjami oraz ustaleniem scenariusza imprezy.

Dbamy o wysoki poziom świadczonych usług, używamy instrumentów, nagłośnienia i oświetlenia jedynie renomowanych i sprawdzonych firm.

Podczas trwania wesela prowadzimy różne zabawy integracyjne dla gości, ale jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje. Jeśli macie jakieś zabawy, które chcecie, aby pojawiły się na Waszej imprezie, chętnie je dla Was przygotujemy. Wszystkie zabawy są kwestią do dogadania, każdą imprezę traktujemy indywidualnie i staramy się jak najlepiej dopasować do Waszych wymagań.

Imprezy prowadzimy z humorem, taktem i kulturą, dostosowując się do panującej na nich atmosfery. Naszym największym atutem jest to, że gramy w 100% na żywo, bez żadnych styli, gotowców czy mp3. Nasze brzmienie to brzmienie prawdziwych instrumentów, takich jak akordeon, gitara basowa, gitara elektryczna, instrumenty klawiszowe, perkusja, saksofon tenorowy, saksofon altowy, skrzypce oraz puzon.

Rozkręcamy imprezę śpiewająco! Dbamy o wysoki poziom świadczonych usług, używamy instrumentów, nagłośnienia i oświetlenia jedynie renomowanych i sprawdzonych firm.

W naszym repertuarze znajdują się utwory od tradycyjnej muzyki ludowej po najnowsze hity z list przebojów. Gramy 100% na żywo!

Oferujemy oprawę muzyczną na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak wesela, studniówki, imprezy firmowe, bankiety, dancingi czy bale sylwestrowe.

Zawsze dajemy z siebie 100% - niezależnie od tego, czy to wesele, impreza firmowa czy bal. Mamy bardzo szeroki repertuar i dopasowujemy się do klimatu imprezy. Wysoki nacisk stawiamy na fajną energię i kontakt ze zleceniodawcą oraz publicznością.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


Cała Polska




Kontakt


zespolmuzyczny.twister@gmail.com

575276661

www.planujemywesele.pl/55003-zespol-muzyczny-twister



Facebook


Twister - zespoly-wesele.pl
Twister - zespoly-wesele.pl
Twister - zespoly-wesele.pl
Twister - zespoly-wesele.pl
Twister - zespoly-wesele.pl
Twister - zespoly-wesele.pl