Red Angel

Szczedrzyk, opolskie

Red Angel - zespoly-wesele.pl

Red Angel


Zespół wyspecjalizowany w muzyczno-artystycznej obsłudze imprez tanecznych takich jak wesela, zabawy, festyny, studniówki.

Jeśli organizujesz wesele i pragniesz bawić się na nim przy najwyższej jakości muzyce tanecznej, to zespół muzyczny Red Angel jest opcją właśnie dla Ciebie.
Jeśli szukasz ludzi, którzy na wysokim poziomie poprowadzą Twoją imprezę i wciągną do zabawy wszystkich jej uczestników, to... patrz wyżej.
Jeśli chcesz współpracować z ludźmi kulturalnymi, punktualnymi i poważnie podchodzącymi do swojej pracy - w tym wypadku także dobrze trafiłeś.

Red Angel gwarantuje pełną oprawę muzyczno - artystyczną Waszago wesela :
- Wyprosiny
- Przyjęcie weselne
- Zabawy konkursy
- Oczepiny
- Poprawiany

Nie gramy dla Ciebie "za karę". Jesteśmy od tego, żebyś cały czas czuł i bawił się doskonale - my w trakcie grania zawsze bawimy się świetnie. :) Z tego powodu staramy się podchodzić do każdej imprezy ze świeżym nastawieniem.
Brak elastyczności i chęci do improwizacji oraz rutyna potrafią - paradoskalnie - zepsuć nawet najlepiej zaplanowaną uroczystość.
Dlatego:
- stawiamy na ciągły kontakt z osobami odpowiedzialnymi za przebieg wesela, a także parą młodą,
- zawsze na bieżąco staramy dopasowywać się do muzycznych potrzeb i oczekiwań gości.


Eventy
Kierujemy do Państwa ofertę kompletnej oprawy muzycznej spotkań biznesowych, firmowych imprez integracyjnych, gal, bankietów, etc.
Zespół muzyczny Red Angel specjalizuje się w wykonywaniu muzyki tanecznej, spełniającej najwyższe oczekiwania odbiorców.
Zapewniamy pełną elastyczność w dopasowaniu się do charakteru i przebiegu imprezy.
Ponado cechują nas:
- pełen profesjonalizm artystyczny i organizacyjny,
- kontaktowość i otwartość na wszelkiego rodzaju sugestie,
- wysoka kultura osobista - uważamy, że nienaganny język i zachowanie są nieodłącznymi atrybutami profesjonalnych wykonawców,
- szeroki repertuar, zawierający doskonale zaaranżowane największe przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej,
- duża rozpiętość w kreowaniu świetnego brzmienia, odpowiadającemu poszczególnym stylistykom prezentowanym przez zespół.
Jesteśmy w stanie zapewnić:
- własny transport w każde miejsce Polski, jak i poza jej granice. Zespół pod tym względem jest całkowicie samowystarczalny. Ewentualne koszty transportu muzyków i sprzętu są rozliczane indywidualnie, podstawę rozliczenia stanowi odległość od miejsca wyjazdu zespołu do miejsca imprezy oraz koszty dodatkowe.
- nagłośnienie i oświetlenie o dużej mocy i skuteczności, odpowiednie dopasowane do charakteru i rozmiarów pomieszczenia oraz ewentualną ekipę techniczną potrzebną do jego obsługi. Sprzęt może być używany także przez innych wykonawców, konferansjerów oraz inne osoby związane z organizacją przebiegu imprezy - kwestie te podlegają wcześniejszym ustaleniom.
- odpowiednie zaplanowanie bądź stworzenie scenariusza imprezy, który uwzględni wszystkie jej punkty, także te pozaartystyczne.
- pomoc w zaangażowaniu dodatkowych wykonawców, wynajęciu dodatkowych elementów techniki scenicznej itp.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


Cała Polska
Kontakt


biuro@redangel.pl

608287772

www.redangel.plFacebook


Red Angel - zespoly-wesele.pl
Red Angel - zespoly-wesele.pl
Red Angel - zespoly-wesele.pl
Red Angel - zespoly-wesele.pl
Red Angel - zespoly-wesele.pl
Red Angel - zespoly-wesele.pl