Presto

Steblów, opolskie

Presto - zespoly-wesele.pl

Presto


Profesjonalna obsługa muzyczna imprez tanecznych. Zabawy, konkursy i prowadzenie z pełną kulturą. Żywe instrumenty, atrakcje dla dzieci, dekoracja światłem sal.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze muzycznej wszelkiego rodzaju imprez tanecznych i młody, energiczny skład zespołu PRESTO to gwarancja wyśmienitej zabawy i udanej imprezy!

Gramy w czteroosobowym, męskim składzie. Aż 3 osoby zajmują się prowadzeniem imprez, dzięki czemu są one zawsze dynamiczne i nie brakuje spontanicznych sytuacji. Staramy się działać nieszablonowo i swoją energią zarażać wszystkich wokół!

Posiadamy bogaty i bardzo zróżnicowany repertuar, który zawsze staramy się dopasować do rodzaju imprezy oraz klimatu panującego na parkiecie. Swobodnie poruszamy się w wielu gatunkach muzycznych, począwszy od muzyki biesiadnej, poprzez nieśmiertelne hity disco lat 80 i 90, kończąc na najnowszych przebojach radiowych. Nie zabraknie również klasyki polskiego roka i bluesa czy klimatów typowo weselnych. Wszystko w zależności od preferencji klienta i atmosfery imprezy.

Podczas imprezy staramy się nawiązywać bezpośredni kontakt z jej uczestnikami. Posiadamy bogate instrumentarium, które w dużym stopniu urozmaica wykonywane przez nas utwory. Żywe instrumenty (trąbki, saksofon, akordeon, gitara akustyczna, harmonijka ustna) dodają smaku każdej piosence. Wszyscy członkowie zespołu są absolwentami szkół muzycznych.

W swojej ofercie posiadamy oprawę muzyczną imprez, takich jak:
-wesela
-studniówki
-zabawy taneczne
-disco - dancingi
-bale sylwestrowe

Dodatkowo świadczymy usługę dekoracji światłem sal weselnych. Dla klientów, którzy zdecydują się na pakiet "zespół + dekoracja światłem" przewidziana jest atrakcyjna cena!

Niezależnie od rodzaju imprezy nasz zespół gwarantuje:
-profesjonalną oprawę muzyczną
-prowadzenie imprezy (wodzirej)
-zabawy i konkursy
-bogaty i zróżnicowany repertuar
-bogate instrumentarium ("żywe instrumenty")
-sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy
-kulturę osobistą na wysokim poziomie

Przywiązujemy dużą wagę do jakości sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego oraz instrumentów. Staramy się w każdych warunkach zapewnić jak najwyższą jakość dźwięku.

Istnieje możliwość posłuchania i zobaczenia nas na żywo, ponieważ regularnie gramy na otwartych imprezach tanecznych. Szczegółowe informacje o nadchodzących imprezach znajdują się na naszej stronie internetowej.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


opolskie
śląskie
Kontakt


presto@wp.pl

886199835

zespol-presto.plFacebook


Presto - zespoly-wesele.pl
Presto - zespoly-wesele.pl
Presto - zespoly-wesele.pl
Presto - zespoly-wesele.pl
Presto - zespoly-wesele.pl
Presto - zespoly-wesele.pl