MUZO

Pawłowiczki, opolskie

MUZO - zespoly-wesele.pl

MUZO


Strona zespołu muzycznego "Muzo". Posiadamy bogaty wachlarz doświadczeń przy organizacji wydarzeń muzycznych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół „Muzo” to trójosobowy skład świetnie zgranej paczki muzyków, którzy współpracują ze sobą już od wielu lat. Członkami zespołu są: Michał Drzazga (saksofon, gitary, keyboard, wokale), Marcel Czernek (gitary, wokale) i Wiktoria Lehnert (skrzypce, wokale).

Jesteśmy kapelą, która potrafi zaspokoić oczekiwania wszystkich pokoleń, jak również dostosować się do wymagań organizatorów oraz gości. W skład naszego repertuaru wchodzą zarówno numery lat 70, jak i obecnych, m.in. dobry stary rock&roll, muzyka nowoczesna (pop, disco, latino, RnB) oraz piosenki biesiadne.

Doświadczenie zyskaliśmy dzięki uczestnictwu w imprezach o różnym charakterze: wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe, dancingi oraz imprezy w plenerze. Dzięki naszej energii i zaangażowaniu potrafimy włączyć do wspólnej zabawy dosłownie każdego. Lecz najważniejsze jest profesjonalne podejście do czynionych przez nas usług.

Dlatego, jeżeli chcesz się dobrze bawić, przy dobrej muzyce, wybór jest tylko jeden - zespół „Muzo” :-)


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


dolnośląskie
opolskie
śląskie
Kontakt


zespolmuzo@gmail.com

690159050

www.zespolmuzo.plFacebook


MUZO - zespoly-wesele.pl
MUZO - zespoly-wesele.pl
MUZO - zespoly-wesele.pl
MUZO - zespoly-wesele.pl
MUZO - zespoly-wesele.pl
MUZO - zespoly-wesele.pl