COMODO

Malnia, opolskie

COMODO - zespoly-wesele.pl

COMODO


Wesela, zabawy, studniówki, imprezy okolicznościowe... gramy wszystko i wszędzie ;-)

Zespół COMODO tworzą cztery osoby, których wspólną pasją jest muzyka.

Jesteśmy absolwentami szkół muzycznych, a nasze umiejętności w połączeniu z bogatym instrumentarium oraz ponad 15-letnim doświadczeniem dają gwarancję dobrej i udanej zabawy.

To, co wyróżnia nas spośród innych kapel to niespożyta energia, żywiołowość, poczucie humoru, ale także wysoka kultura osobista oraz ciągłe ulepszanie naszej pracy i pasji. Również bogate instrumentarium: klawisze, trąbki, saksofony (od sopranowego po tenorowy), gitary elektryczne, akustyczne i basowe, akordeon i... tamburyn :).

Nasz repertuar to światowe standardy, od najbardziej znanych utworów lat 60' - 90', do najnowszych hitów z list przebojów. Dzięki takiej różnorodności potrafimy dostosować się do każdego rodzaju imprezy oraz towarzystwa. Zespół COMODO to również doświadczenie i profesjonalizm, zdobyte podczas prowadzenia wesel, festynów, studniówek i imprez okolicznościowych. Zaangażowanie i staranne przygotowanie do każdej imprezy powoduje zadowolenie naszych klientów, a przez to kolejne oferty współpracy z nami. Pracujemy na profesjonalnym nagłośnieniu znanych światowych producentów, a odpowiedni klimat Waszej imprezie nada nasze oświetlenie wraz z pokazami laserowymi. Posiadamy również własne studio nagrań.

Kolejnym powodem do współpracy z Państwem jest biegła znajomość języka niemieckiego, dlatego też bez żadnego problemu poprowadzimy Wasze wesela i imprezy w języku niemieckim.

Nie żyjemy z grania, ale żyjemy dlatego, że gramy.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


dolnośląskie
opolskie
śląskie
Kontakt


zespolcomodo@gmail.com

608621733

www.zespolcomodo.plFacebook


COMODO - zespoly-wesele.pl
COMODO - zespoly-wesele.pl
COMODO - zespoly-wesele.pl
COMODO - zespoly-wesele.pl
COMODO - zespoly-wesele.pl
COMODO - zespoly-wesele.pl