2Dj

Ciechanów, mazowieckie

2Dj - zespoly-wesele.pl

2Dj


2Dj to DJ i Wodzirej na wesele. Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną i prowadzenie wesela, granie na żywo biesiady przy stołach, dekorację światłem

DJ i Wodzirej na wesele
2Dj to profesjonalny DJ oraz Wodzirej na każdą imprezę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych, zapewniając wyśmienitą zabawę dla wszystkich gości. Gramy tylko z oryginalnych płyt CD a nie jak konkurencja z plików MP3 co jest gwarancją tego, że muzyka na twoim weselu zawsze będzie brzmiała perfekcyjnie.

Biesiada przy stołach - granie na żywo na gitarze i akordeonie
Martwicie się, że wybierając DJ-a a nie zespół na swoje wesele będziecie musieli zrezygnować z tej wyjątkowej atrakcji jaką jest staropolska biesiada przy stołach? Angażując 2Dj nie musicie się o to martwić. 2Dj to również dwóch profesjonalnych muzyków, którzy specjalnie dla Waz zagrają na żywo, na gitarze i akordeonie. Dodatkowo zagramy marsza w domu Panny Młodej oraz zapewnimy oprawę muzyczną błogosławieństwa.

Taniec w chmurach – Wytwornica ciężkiego dymu
Marzysz o tym aby Twój pierwszy taniec był naprawdę magiczny i wyjątkowy? Wybierz na swoje wesele 2Dj a my zapewnimy Ci najmocniejszą z dostępnych na rynku wytwornicę ciężkiego dymu, która w kilka chwil zasnuje parkiet nisko unoszącą się mgłą tworząc efekt tańca w chmurach. U konkurencji za taką usługę zapłacisz co najmniej 400zł u nas ten wyjątkowy efekt otrzymasz gratis!

Dekoracja Światłem
Aby uzyskać ten wyjątkowo piękny, artystyczny efekt niezbędne są specjalne lampy ustawione w odpowiedni sposób. Podkreślają one wszelkie niuanse i szczegóły architektoniczne sali. Dzięki temu oświetleniu możemy nadać ścianie niemal dowolny kolor, zgodny z waszymi upodobaniami i wymaganiami estetycznymi.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


mazowieckie
Kontakt


zespolciech@o2.pl

503161643

www.2dj.plFacebook


2Dj - zespoly-wesele.pl
2Dj - zespoly-wesele.pl
2Dj - zespoly-wesele.pl
2Dj - zespoly-wesele.pl
2Dj - zespoly-wesele.pl
2Dj - zespoly-wesele.pl