Podaj Dalej

Kraków, małopolskie

Podaj Dalej - zespoly-wesele.pl

Podaj Dalej


Jesteśmy grupą doświadczonych muzyków, których łączy przyjemność wspólnego występowania i profesjonalizm.

Zespół wykonuje utwory tworzące kanon muzyki rozrywkowej, które zapełniały polskie i zagraniczne listy przebojów przez ostatnie dziesięciolecia. Ale dbamy również, aby poszerzać repertuar o najświeższe utwory – to sprawia nam przyjemność, ale wiemy, że oczekują tego od nas klienci i słuchacze. Nasza muzyczna oferta jest bardzo zróżnicowana, co wynika z uniwersalnego charakteru imprez, na których występujemy, ale także naszych indywidualnych pasji. Trzeba przy tym podkreślić, że gramy tylko na żywo.

Nasz repertuar, bardzo bogaty i zróżnicowany, łączy jedna cecha: taneczność. Dążymy do tego, by żaden słuchacz nie pozostał obojętny na nasze utwory z następujących gatunków: pop, rock, disco, biesiada (w tym utwory góralskie), taneczne rytmy południa (samba, rumba, cha-cha). Staramy się zrównoważyć nasz repertuar tak, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje klienta, stąd szybko i profesjonalnie jesteśmy w stanie przygotować nowe utwory w zależności od potrzeb.

Najczęściej nasz zespół występuje na weselach. Wiemy, że to ważny dzień w życiu zarówno nowożeńców, jak i ich rodziny oraz przyjaciół. Właśnie dlatego do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie, staramy się poznać potrzeby i oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest tradycja i szacunek dla rodzinnych wartości, wobec czego towarzyszymy Parom Młodym w trakcie rodzinnych spotkań, błogosławieństw, symbolicznych i wzruszających życzeń.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


małopolskie
podkarpackie
śląskie
Kontakt


kapelapodajdalej@gmail.com

694627883

www.zespolpodajdalej.pl/Facebook


Podaj Dalej - zespoly-wesele.pl
Podaj Dalej - zespoly-wesele.pl
Podaj Dalej - zespoly-wesele.pl