EKG Music Band

Bochnia / Kraków / Nowy Sącz, małopolskie

EKG Music Band - zespoly-wesele.pl

EKG Music Band


Zespół coverowy. Oprawa muzyczna imprez tanecznych i okazjonalnych, przyjęć okolicznościowych oraz koncertów.

Zespól EKG MUSIC BAND powstał w 2008 roku. Podstawą występów jest muzyka coverowa wykonywana przez pięciu muzyków, prezentowana na najwyższym poziomie i całkowicie na żywo. Dla osób gustujących w bardziej urozmaiconych i rozbudowanych brzmieniach zespół przygotował także ekskluzywną i awangardową w branży ofertę współpracy z profesjonalnym DJ-em oraz zawodową sekcją dętą.

EKG MUSIC BAND zajmuje się oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez tanecznych i okazjonalnych oraz koncertów. Występy realizowane są w oparciu o bogaty repertuar coverowy, polskiej i światowej sławy hitów muzyki tanecznej (pop, rock, rock’n’roll, latino, dance i wiele innych). Całości dopełnia odpowiednia oprawa konferansjerska, w razie potrzeby także w języku angielskim.

Członkowie EKG MUSIC BAND to wykształceni muzycy, mający na swoim koncie wiele występów na prestiżowych festiwalach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą: (m.in. Opolskie Debiuty, Jazz Baszta, Jazz Bez, Złota Tarka, Międzynarodowe Targi EXPO w Hanowerze, Święta Narodów w Niemczech, Węgrzech, Włoszech). W trakcie wieloletniej działalności scenicznej mieli okazję współpracować ze znanymi postaciami polskiej branży muzycznej (Anna Maria Jopek, Jerzy Połomski, Mieczysław Szcześniak, Zespół Pieczarki, Zespół Krywań, Orkiestra Straży Granicznej).

EKG MUSIC BAND oferuje wysokiej klasy sprzęt estradowy, składający się z zawodowego instrumentarium, nagłośnienia oraz oświetlenia.

Siedziba zespołu znajduje się w Bochni.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


dolnośląskie
łódzkie
małopolskie
opolskie
podkarpackie
śląskie
świętokrzyskie
Kontakt


kontakt.ekgband@gmail.com

603334210

www.ekgband.plFacebook