DEMO

Jodłownik, małopolskie

DEMO - zespoly-wesele.pl

DEMO


Gramy wyłącznie na żywo! Urozmaicony repertuar! 100% zadowolenia! Z NAMI DOBRA ZABAWA GWARANTOWANA!!! tel. 889 812 566

Zespół powstał w 2003 roku. Posiadamy już duże doświadczenie w profesjonalnym ogrywaniu różnego rodzaju imprez. Jako sześcioosobowy zespół gramy wyłącznie muzykę na żywo. Instrumentarium na sali: perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna, keyboard, trąbka, saksofon. Oczywiście podczas wesel nie zabraknie tradycyjnych marszy, krakowiaków, które gramy w lachowskim składzie, czyli trąbka, klarnet, akordeon, skrzypce i kontrabas.
Gramy zarówno piosenki współczesne jak i przeboje z dawnych lat oraz kawałki "pod nogę", czyli coś ludowego, biesiadnego i góralskiego. Cały czas poszerzamy nasz repertuar.
Elementem chyba każdego wesela, na którym mamy przyjemność zagrać jest BIESIADA PRZY STOŁACH, podczas której gramy i śpiewamy, oczywiście wspólnie z gośćmi, znane i lubiane melodie ludowe typu "Szła dzieweczka..." itp.
Potrafimy urozmaicić również uroczystość ślubną w kościele.
Podczas imprez utrzymujemy bezpośredni kontakt z bawiącymi się, co pozwala stworzyć swobodną, miłą atmosferę. Do każdego zlecenia podchodzimy poważnie, czyniąc wszystko, by każde spotkanie z muzyką wykonywaną przez nasz zespół zapadło na długo w pamięci wszystkich obecnych. Staramy się umiejętne pokierować zabawą tak, aby najbardziej nieśmiałe osoby poderwać do tańca. To właśnie jest gwarancją udanej imprezy, którą wspomina się latami.

Polecamy się, bo dobra zabawa z nami gwarantowana!!!


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


małopolskie
śląskie
Kontakt


zespoldemo@op.pl

889812566

www.zespol-demo.plFacebook


DEMO - zespoly-wesele.pl
DEMO - zespoly-wesele.pl
DEMO - zespoly-wesele.pl
DEMO - zespoly-wesele.pl
DEMO - zespoly-wesele.pl