Led Wesselin

Lublin, lubelskie

Led Wesselin - zespoly-wesele.pl

Led Wesselin


Doświadczenie, wykształcenie muzyczne, czyste wokale, nienaganny angielski, biesiada za stołami, niebanalne oczepiny - to oferuje nasza kapela na wesele

Led Wesselin to czteroosobowy zespół na wesele Lublin, Radom, Warszawa , z wieloletnim doświadczeniem estradowym. Zapewniamy oprawę muzyczno - konferansjerską na weselach,
studniówkach, prymicjach, festynach, eventach, balach, sylwestrowych i karnawałowych oraz innych imprezach okolicznościowych.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt muzyczny oraz gwarantujemy bogatą oprawę świetlną naszych występów. Na życzenie gramy również w składzie poszerzonym o profesjonalnych muzyków grających na perkusji, skrzypcach lub instrumentach dętych.

Jak każdy dobry zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe, Led Wesselin posiada szeroki i zróżnicowany repertuar, skierowany do ludzi w różnym wieku i o różnych gustach: rock & roll, rock, latino, utwory biesiadne, góralskie, cygańskie, disco polo, największe przeboje lat 60 70, 80, 90 oraz utwory polskie i zagraniczne z aktualnych list przebojów.

Jeśli nasz repertuar na wesele nie zapewni Młodej Parze ulubionych utworów, kilka z nich specjalnie dla Was jesteśmy w stanie przygotować. Prowadzimy tradycyjną biesiadę przy stołach z towarzyszeniem instrumentów akustycznych oraz oryginalne oczepiny, a zabawy i piosenki są przed weselem konsultowane z Państwem. Naszym atutem jest też oprawa muzyczna ślubu przez skrzypaczkę lub wokalistkę i gitarzystę.

Nasz sprawdzony zespół weselny i eventowy oferuje profesjonalną obsługę muzyczną na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego, jednak po uzgodnieniu możemy dotrzeć w dowolne miejsce na terenie całej Polski.

Muzyka jest naszą pasją, dlatego w występy wkładamy maksimum zaangażowania, a naszą pracę wykonujemy z przyjemnością.

Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego lub telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


Cała Polska
Kontakt


ledwesselinband@gmail.com

500362402

ledwesselin.pl/Facebook


Led Wesselin - zespoly-wesele.pl
Led Wesselin - zespoly-wesele.pl
Led Wesselin - zespoly-wesele.pl
Led Wesselin - zespoly-wesele.pl
Led Wesselin - zespoly-wesele.pl
Led Wesselin - zespoly-wesele.pl