Piąty Żywioł

Rusiec, łódzkie

Piąty Żywioł - zespoly-wesele.pl

Piąty Żywioł


Zespół muzyczny PIĄTY ŻYWIOŁ istnieje już od 15 lat. Mamy szerokie doświadczenie w oprawie muzycznej wszelakich imprez okolicznościowych.

Zespół muzyczny PIĄTY ŻYWIOŁ istnieje już od 15 lat. Mamy szerokie doświadczenie w oprawie muzycznej wszelakich imprez okolicznościowych. Profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podchodzimy do naszej pracy aby móc sprostać oczekiwaniom klientów. W zależności od potrzeby chwili gramy spokojnie albo bardzo energicznie, ale zawsze staramy sie sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła w pamięć odbiorców.
W skład zespołu wchodzi czterech muzyków i wokalistka. Nasze zaplecze instrumentalne to keyboardy, gitara basowa, perkusja akustyczna, saksofon tenorowy, trąbka oraz akordeon. Gramy i śpiewamy NA ŻYWO!
Proponowany repertuar z pewnością zadowoli każdego, niezależnie od wieku i upodobań muzycznych. Znajdą u nas Państwo zwariowanego rock&rolla, jak rownież spokojne ballady, najnowsze hity disco polo i dance oraz popularne szlagiery z ostatnich dziesięcioleci. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet.
Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę. Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych. Oczepiny oraz wspomniane zabawy i konkursy są zawsze naszego autorstwa i dopasowane do charakteru imprezy oraz na życzenie wcześniej konsultowane z parą młodą. Potrafimy również świetnie zabawiać ludzi "przy stołach" podczas wspólnego biesiadowania. Wszystko to składa się na jedną spójną całość, która zaowocuje tym, że Państwo jak i każdy gość obecny na Państwa weselu będzie je długo i bardzo pozytywnie wspominał!
Instrumenty oraz sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy jest z najwyższej półki, przy czym cały czas staramy się unowocześniać swoje zaplecze sprzętowe.

Posiadamy własny transport więc dojedziemy w każdy zakątek Polski.

Zapraszamy do kontaktu!


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


łódzkie
śląskie
wielkopolskie
Kontakt


kontakt@piaty-zywiol.pl

691814600

http://www.piaty-zywiol.pl/Facebook