sBand / DJ sBand

Łódź, łódzkie

sBand / DJ sBand - zespoly-wesele.pl

sBand / DJ sBand


Wiesz, że tu wejdziesz?! :-) Zero rutyny, uśmiech i spontan, a same imprezy ze smakiem i urozmaiconą muzyką z DJ. Ma być wesele na luzie?! Tylko z nami! :-)

Podejście do naszej pracy to spontan, dobry humor i uśmiech, dzięki którym chcemy stworzyć oczekiwaną atmosferę dobrej zabawy. Zajmujemy się prowadzeniem imprez ponad 17 lat. Doświadczenie w branży, znajomość języka angielskiego i różnorodność instrumentalna (klawisz, akordeon, saksofon) mimo tak małej liczby osób w składzie (2 os.) to nasz atut. Oboje śpiewamy, oboje animujemy imprezę od a-z, oboje gramy. Na specjalne życzenie proponujemy opcję poszerzenia składu o trzeciego muzyka - perkusisty!

Repertuar dobieramy wedle życzenia klienta - impreza event'owa, tradycyjne polskie wesele, a może stonowana w klimacie zagranicznym. Jesteśmy otwarci na sugestie, nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do jednego stylu. Uwielbiamy lata '80, starsze hity taneczne, jak i te nowoczesne. Mieszamy repertuar i często wybieramy piosenki już na danej imprezie, by móc dopasować się do gości, a nie grając według "uniwersalnej" playlisty! Elastyczność to podstawa :)

Ogromnym plusem sBand jest połączenie zespołu z DJ'em, czyli mieszanie utworów wykonywanych na żywo z piosenkami w wykonaniu oryginalnym. Jest to na tyle fajne i nowoczesne, że zaspokaja gust każdego gościa - w końcu nie wszyscy z zasady lubią DJ'a i wolą tylko "żywą muzykę". Są też tacy, którzy wolą oryginały. Tak właśnie łączymy tradycję z nowoczesnością, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a przy zachowaniu płynności, tempa i energii jest to odczuwalne jako spójna całość. Imprezy w takiej opcji zdobywają ogromne zainteresowanie i uznanie, ale nieskromnie - nie dziwi nas to :) Po prostu jest to ciekawe!

Oczywiście można wybrać opcję samego DJ'a, wówczas mają Państwo "człowieka orkiestrę"! Wszelkie toasty, przywitania, biesiada "przy stołach" jest tutaj jak najbardziej realna, ponieważ DJ jest w posiadaniu instrumentu klawiszowego, gdzie reakcja na wyżej wymienione atrakcje jest natychmiastowa, a nie odtwarzana z gotowych sampli. Dzięki temu czuje się, że impreza jest prowadzona nie przez "notebook i playlistę", lecz przez prawdziwego muzyka „wodzireja”.

Warto podkreślić, że imprezy prowadzone są ze smakiem. W przypadku wesel tzw. oczepiny są w naszym, oryginalnym stylu bez udziwnień w stylu "kiełbaska na sznurku zawieszona między nogami" ;) Tak, podkreślamy to, ponieważ skupiamy się głównie na dobrej zabawie z poczuciem humoru, sytuacyjnym, a nie wyuczonym przez lata i wymęczonym rutyną. Nie wypada nam tutaj pisać za jakimi klimatami nie przepadamy, ale to już rozmowa w cztery oczy :-)

Dodatkową atrakcją jest tzw. blok saksofonowy, gdzie goście mogą poczuć magię tego instrumentu przy wirtualnym akompaniamencie fortepianu znanych i lubianych utworów m.in. "My Way", "Stranger In The Night", "Ojciec Chrzestny" i wiele innych!

Miłym, acz opcjonalnym, dodatkiem jest KARAOKE, gdzie skupiamy się na zabawie zbiorowej, aby goście wspólnie śpiewali bez obawy, że jest to atrakcja tylko dla odważnych :)

Posiadamy bardzo fajne efekty świetlne, które wprowadzają w zabawowy klimat. Jest między innymi dający ciekawe efekty laser oraz dymiarka!

Wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, mikrofony bezprzewodowe - to podstawa!

Imprezy prowadzimy do 10h, w przypadku przedłużenia - nie ma najmniejszego problemu.
Gramy w całej Polsce! Na oficjalnej stronie zapraszam do działu portfolio, gdzie znajdą państwo filmy z rekomendacjami klientów oraz imprezami prowadzonymi przez sBand w tzw. pigułce :)

Jeśli mają Państwo pytania - piszcie i dzwońcie!


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


łódzkie
mazowieckie




Kontakt


sband.manager@gmail.com

501107008

sband.pl



Facebook


sBand / DJ sBand - zespoly-wesele.pl
sBand / DJ sBand - zespoly-wesele.pl
sBand / DJ sBand - zespoly-wesele.pl
sBand / DJ sBand - zespoly-wesele.pl
sBand / DJ sBand - zespoly-wesele.pl
sBand / DJ sBand - zespoly-wesele.pl