Fokus

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Fokus - zespoly-wesele.pl

Fokus


Zespół muzyczny Fokus to zespół, który w pełnym wymiarze zaspokoi twoje oczekiwania. Gramy na wszelkiego typu imprezach oraz weselach.


Zespół muzyczny F O K U S to zespół, który w pełnym wymiarze zaspokoi Twoje oczekiwania.
Gramy na wszelkiego typu:
imprezach integracyjnych, festynach, balach, studniówkach, dancingach, bankietach, jubileuszach, komuniach, różnych imprezach okolicznościowych i oczywiście uroczystościach weselnych.

Różnorodność i uniwersalność repertuaru powoduje, że zespół sprawdza się na wszelkiego typu imprezach. Wachlarz naszych utworów jest bardzo urozmaicony i ciągle uaktualniany o hity z list przebojów. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klienta. Doradzamy, a nie narzucamy własnych pomysłów. Żadnego problemu nie stanowi dla nas przygotowanie tzw. utworów na specjalne życzenie. Z naszej strony możecie Państwo liczyć na spełnienie wszelkich Waszych życzeń i oczekiwań oczywiście jeśli leżą one w granicach naszych możliwości.
W naszej ofercie zapewniamy Państwu także oryginalne prowadzenie imprez przez doświadczonego wodzireja, mnogość i różnorodność konkursów i zabaw dla starszej i młodszej publiczności, a także profesjonalny i sprawdzony sprzęt nagłaśniający zapewniający wysoką jakość brzmienia jak i czystość dźwięku oraz oświetlenie sceniczne dające dodatkowe efekty wizualne.
Naszym mottem jest Solidność, Profesjonalizm i oczywiście Dobra Zabawa.
Zadowolenie Klienta jest naszym najważniejszym celem!!!


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


kujawsko-pomorskie
łódzkie
mazowieckie
pomorskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
Kontakt


stefanobielak@wp.pl

509012862

www.zespółfokus.com.plFacebook


Fokus - zespoly-wesele.pl
Fokus - zespoly-wesele.pl
Fokus - zespoly-wesele.pl
Fokus - zespoly-wesele.pl
Fokus - zespoly-wesele.pl
Fokus - zespoly-wesele.pl