Progress Cover Band

Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie

Progress Cover Band - zespoly-wesele.pl

Progress Cover Band


Grupa muzyczna Progress Cover Band oferuję obsługę imprez okolicznościowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Muzyka na Twoje wesele!
Szukając profesionalnej i rzetelnej obsługi muzycznej Państwa przyjęcia weselnego lub imprezy okolicznościowej polecamy stawiać na rzetelność i profesionalizm oraz doświadczenie, które cechuje grupę muzyczną Progress składajacą się z dwóch energicznych młodych osób zafascynowanych muzyką, zwłaszcza muzyką rozrywkową. Nasza muzyczna pasja oraz praktyka wraz z umiejętnością łączenia różnych styli muzycznych sprawia, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i ukierunkowujemy się na Państwa wskazówki. W naszym repertuarze znajdziecie Państwo covery najnowszych topowych przebojów rozrywkowych, a także hity minionych stuleci zarówno w języki polskim jak i angielskim. Nasz młody wiek determinuje naszą energię na scenie, dzięki której potrafimy dostosować się do różnych klimatów muzycznych i Państwa życzeń. Chętnie doradzimy Państwu w kwestii dobrania odpowiedniego repertuaru na wymarzone wesele.
Progress Cover Band dysponuje sprzętem muzycznym oraz nagłośnionym wysokiej klasy, który umożliwia wykonywanie praktycznie dowolnych stylów muzycznych, zadowalajac każdego uczestnika Państwa przyjęcia, profesionalną rampą oświetleniową wraz z parownicą oraz własnym transportem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poniżej zamieszczonym porftolio w serwisie Planujemywesele.pl Chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo na Państwa pytania i doradzimy w kwestii całkowitej organizacji Państwa zaplanowanej imprezy.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


kujawsko-pomorskie
Kontakt


progress.grupamuzyczna@gmail.com

883752600

https://www.planujemywesele.pl/56918-progress-cover-bandFacebook


Progress Cover Band - zespoly-wesele.pl
Progress Cover Band - zespoly-wesele.pl