SWEET

Złotoryja, dolnośląskie

SWEET - zespoly-wesele.pl

SWEET


Zespół SWEET oferuje usługi prowadzenia wesel, balów sylwestrowych, przyjęć okolicznościowych, półmetków, imprez plenerowych oraz różnych innych zabaw.

Zespół Muzyczny SWEET istnieje od ponad 10 lat , powstał z miłości do muzyki, zabawy i tańca.
To co nas wyróżnia to przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Nie pracujemy według jednego szablonu. Każda uroczystość z naszym udziałem staje się tym samym muzycznie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Specjalizujemy się głównie w obsłudze wesel- znamy je ” od podszewki”.
Cały scenariusz opracowujemy wedle życzenia Pary Młodej. Nasze bloki muzyczne są dostosowane do przebiegu każdej uroczystości. Posiadamy nagłośnienie, które pozwala nam na uzyskanie przyjemnego dla ucha brzmienia o odpowiedniej jakości oraz oświetlenie, które stworzy odpowiedni nastrój do imprezy.
Zespół zyskał renomę i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów. Ceniony jest przede wszystkim za wysoką jakość muzyki, kulturę oraz poważne podejście do zobowiązań. Dużo pracy i serca wkładamy w doskonalenie naszego repertuaru, przez co zyskujemy coraz to większą popularność u klientów. Polecamy bezpośredni kontakt z naszym klientem, ponieważ traktujemy go indywidualnie, a z naszej strony staramy się spełnić każde oczekiwanie.


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


dolnośląskie
Kontakt


zespol.sweet@onet.pl

665455192

www.zespolsweet.plFacebook


SWEET - zespoly-wesele.pl
SWEET - zespoly-wesele.pl
SWEET - zespoly-wesele.pl
SWEET - zespoly-wesele.pl
SWEET - zespoly-wesele.pl
SWEET - zespoly-wesele.pl