TANGONETTA

Wrocław, dolnośląskie

TANGONETTA - zespoly-wesele.pl

TANGONETTA


Zespół muzyczny Tangonetta to muzycy po wyższych akademiach muzycznych. Wieloletnie doświadcznie w branży rozrywkowej.

Istniejemy od 2005 roku i w tym czasie wykonaliśmy dziesiątki wesel, eventów, bankietów itp. imprez okolicznościowych na terenie całego kraju. Posiadamy bogaty i szeroki repertuar dla każdej grupy wiekowej a nasza dewiza to: profesjonalizm, energia i umiejętność dopasowania się do potrzeb klienta.
NASZE ATUTY TO:
WYKSZTAŁCENIE MUZYCZNE
Zespół muzyczny Tangonetta to formacja muzyków po Akademiach Muzycznych. Artyści są laureatami wielu konkursów instrumentalnych jak i wokalnych. Każdy z muzyków jest indywidualnością, którzy mają bogate doświadczenie sceniczne i grali u boku takich gwiazd jak: Ewa Bem, Zbigniew Zamachowski czy Piotr Rubik (więcej o muzykach w menu muzycy).
DOŚWIADCZENIE
Graliśmy na estradach dużych scen, m.in.: podczas Euro 2012 na dużej scenie we Wrocławiu, we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Hali Stulecia, jako suport zespołu DeMono. Zespół Tangonetta, miał również przygodę w programie Disco Star 2018, emitowanym w Polo TV, gdzie pośród tysięcy wykonawców z całej Polski dostał się do Ćwierćfinału.
KREATYWNOŚĆ
Zespół nagrywa także teledyski, m.in.: klip, który cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem przez Pary Młode ,,Podziękowania dla Rodziców" (260 tysięcy wyświeteleń i stale rośnie). Muzycy Arkadiusz jak i Waldemar, współpracują również na płaszczyźnie aranżacyjnej i kompozytorskiej.
SPRZĘT I OŚWIETLENIE
Jakość muzyki jest dla nas najważniejsza, dlatego stale inwestujemy w sprzęt. Posiadamy wysokiej klasy instrumenty muzyczne oraz bardzo dobrej jakości nagłośnienie i oświetlenie.
EFEKTY TO:
ZADOWOLENIE KLIENTA
Od 2016 roku, zostaliśmy 4-krotnie wyróżnieni Certyfikatem, wydawanym przez prestiżowy portal weselny: Wesele z Klasą, jako zaufany zespół weselny uhonorowany pozytywnymi opiniami przez licznych klientów.
W swoim repertuarze oprócz muzyki popularnej (rock, pop, rock and roll, disco-polo) gramy również muzykę biesiadną, która jest nieodzownym składnikiem polskich rodzimych wesel. Dlatego, aby odwzorować ludowe klimaty wychodzimy państwu naprzeciw ze: skrzypcami, akordeonem.
Zespół również organizuje zabawy, biesiadę, zabawy integracyjne i wszystko to co nie powinno zabraknąć na tradycyjnym weselu.
Podczas ,,Tortu weselnego dwaj muzycy, Waldemar Goliński - skrzypce i Arkadiusz Gembara - akordeon, uświetnią Państwu tą miłą atmosferę przerywnikiem rozrywkowo-klasycyzującym. Jest możliwość również zamówienia oprawy muzycznej w kościele oraz na błogosławieństwie. W kościele gramy na skrzypcach i organach 2 utwory: Ave Maryja oraz Arię na strunie G. Oprawę muzyczną uatrakcyjni Państwu nasz nowy nabytek instrumentalny tj. piękne świecące skrzypce elektryczne w rękach Waldemara Golińskiego.

DjVirtuozo na poprawiny.
Żeby uatrakcyjnić wasze wesele na poprawinach proponujemy Państwu Didżejkę. Zmieniamy na 2 dzień scenerię i zapewniamy najlepszej jakości wykonanie. Dj można odsłuchać na stronie DjVirtuozo. Na życzenie klienta, możemy również zrobić mix podczas wesela - czyli po oczepinach, zrobimy DJ. Do wyboru do koloru :-).

Zostaliśmy 6-krotnie wyróżnieni Certyfikatami, przez portal weselny, weselezklasą.pl, jako zaufany zespół weselny uhonorowany pozytywnymi opiniami przez klientów.
OFERTA ZESPOŁU:
Pełna oferta oraz kalendarz zespołu znajduje się na stronie
www.tangonetta.biz.

,,Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gwarantujemy niezapomniane wrażenia! Sprawdź nas i dołącz do grona wielu zadowolonych klientów a liczne opinie klientów są tego dowodem".


Zasięg działalności
Województwa, w których zespół obsługuje wesela


Cała Polska
Kontakt


tangonetta@wp.pl

531617491

www.tangonetta.bizFacebook


TANGONETTA - zespoly-wesele.pl
TANGONETTA - zespoly-wesele.pl
TANGONETTA - zespoly-wesele.pl
TANGONETTA - zespoly-wesele.pl
TANGONETTA - zespoly-wesele.pl
TANGONETTA - zespoly-wesele.pl